O zwierzętach u Krasnali.

Opublikowano: poniedziałek, 13, marzec 2017 Iza Łabudzka

17238075 720028921512272 1802540174 n

W zeszłym tygodniu (6-10.03) w grupie Krasnali omawialiśmy temat "Zwierzęta na świecie". Z tej okazji chętne osoby z grupy mogły wziąć udział w projekcie "Znamy polskie zwierzęta".

Zadaniem dzieci było wybranie zwierzęcia, występującego w Polsce i przygotowanie prezentacji na jego temat. Można było wykorzystać zdjęcia, rysunki, kolorowanki, wykonać plakat - pomysł zależał od autora. Ważne by przy wykorzystaniu wyżej wymienionych pomocy każdy mały prelegent mógł opowiedzieć o stworzeniu, które wybrał.

Trzeba przyznać, że dzieci poradziły sobie znakomicie, a prace były na prawdę różnorodne. Pozostałe Krasnale wzbogaciły zaś swoją wiedzę na temat wiewiórki, dzięcioł, lisa, sarny, jelenia i dzika.