Spotkanie z policjantami

Opublikowano: niedziela, 12, luty 2017 Iza Łabudzka

16651929 1435272419847769 1564133307 n

8 lutego odwiedzili nasze przedszkole policjanci z Komendy Głównej Policji. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach poruszających temat bezpieczeństwa na drodze.

Spotkania rozpoczęły się od rozmowy, następnie mieliśmy okazję obejrzeć specjalnie przygotowany film o charakterze edukacyjnym, a na koniec był czas na wspólną zabawę. Prowadzącymi była para policjantów, którym towarzyszył znany dzieciom bohater filmu rysunkowego - Spongebob. To właśnie ta postać zadawała dzieciom zagadki, na które szukały właściwej odpowiedzi. I warto tu pochwalić nasze przedszkolaki, bo poszło im naprawdę doskonale - dobrze znają tajniki bezpiecznego poruszania się po drogach.

Z zajęć dzieci wyszły nie tylko bogatsze o wiedzę ale też z odblaskiem, który sprawi, że będą bardziej widoczne, a więc bezpieczne.