Opublikowano: niedziela, 12, luty 2017 Iza Łabudzka

20170210 105819

W piątek, 10 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Była to okazja do wspólnej zabawy przy muzyce i róznorodnych konkursów. Jendak najwięcej radośc,i jak co roku, sprawiła przedszkolakom możliwość przebrania się. Nieocenionym wsparciem wykazali się rodzice, którzy zadbali o to, by każde z dzieci prezentowało się jak najlepiej. W tym roku wśród przebrań zdecydowanie królowała Elsa - jedna z głównych bohaterek filmu animowanego "Kraina lodu", ale na sali można było spotkać też wróżki, policjantów, rycerzy, żołnierzy, różnych bohaterów filmowych, mniejsze i większe zwierzęta i wiele innych niezwykłych postaci. Nie zawiodła też kadra pedagogiczna, która również wystąpiła w przebraniach.

Aby nasze wspomnienia nie zblakły wszyscy uczestnicy balu zostali uwiecznieni na pamiątkowych zdjęciach - będą nam przypominać o tym kolorowym dniu.