Piknik rodzinny

Opublikowano: niedziela, 19, czerwiec 2016 Iza Łabudzka

IMGP0070

W czerwcu, jak co roku, spotkaliśmy się na wspólnej przedszkolnej imprezie - pikniku rodzinnym. Tym razem temat przewodni brzmiał "Bezpieczny przedszkolak".

Chociaż pogoda próbowała pokrzyżować nam szyki, imprezę rozpoczęliśmy o czasie. Na początku można było podziwiać występy taneczne i wokalne w wykonaniu naszych laureatów festiwali oraz dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.

Po części artystycznej dzieci pod opieką rodziców mogły korzystać z różnych atrakcji - między innymi loterii fantowej, miasteczka ruchu drogowego, gdzie cennych rad udzielali policjanci. Dla łasuchów przygotowane było małe co nieco na słodko i na słono, zdrowe owoce i napoje. Dekoracje pikniku stanowiły wykonane przez dzieci z wszystkich grup plakaty dotyczące bezpieczeństwa oraz znaki drogowe biorące udział w konkursie realizowanym w ramach projektu "Bezpieczny przedszkolak".

Chociaż ciemne chmury jeszcze nie raz groziły nam palcem, próbując wystraszyć gości, nie zepsuło to nam dobrych nastrojów, a piknik trwał do wieczora.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w organizacji imprezy.