Opublikowano: niedziela, 05, czerwiec 2016 Iza Łabudzka

13389349 10210005138831321 1527455913 o

1 czerwca to jedna z dat, na którą najmłodsi czekają z niecierpliwością. Aby nie zawieść ich oczekiwań postanowiliśmy w naszym przedszkolu przygotować kilka niespodzianek z okazji Dnia Dziecka.

Zaraz po śniadaniu w każdym z budynków zostały zorganizowane wspólne uroczystości. Dzięki wyobraźni, dzieci udały się w podróż do Krainy Zabawy. Okazało się, że jest to miejsce, gdzie zabawa nigdy się nie kończy. Podróżowaliśmy pociągiem i autobusem, wędrowaliśmy przez nieznane tereny, lataliśmy z pszczółkami, była okazja do tańców, konkursów i zabaw ruchowych. Każdy przedszkolak wyszedł ze spotkania bogatszy o kolorowy balonik.

W salach czekała kolejna - smakowita niespodzianka: ulubione przez dzieci lody z różnymi dodatkami do wyboru.

Wreszcie na zakończenie dnia dzieci otrzymały niezwykłą "Książkę pięknie prostą". Niezwykłą ponieważ napisaną i zilustrowaną przez dzieci - również maluchy z naszego przedszkola. Książeczka jest zbiorem opowiadań poruszających temat wartości i pokazujących je oczami najmłodszych.

Pozostaje nam tylko wszystkim dzieciom - tym małym i większym - złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Niech uśmiech zawsze gości na Waszych twarzach, a pogoda ducha pozwala na realizację najśmielszych marzeń.