Cyrk "Pomponi"

Opublikowano: wtorek, 22 marzec 2016 Iza Łabudzka

20160226 09435526 lutego do naszego przedszkola zawitał Cyrk "Pomponi". Miieliśmy okazję obejrzeć pełne atrakcji przedstawienie w wykonaniu dwójki artystów i towarzyszących im zwierząt.

Najpierw dzieci i dorosłych rozbawił klaun. Potem mogliśmy podziwiać zręczność cyrkowców podczas żonglerki maczugami, piłkami i kółkami, a także taniec latynoski z kółkami hula-hoop. Uśmiech na twarzach dzieci wzbudziły popisy piesków pudelków, a lekką grozę wśród widowni wywołały egzotyczne węże w tańcu orientalnym. Występ zakończył się pokazem sztuczek magicznych z udziałem małych asystentów - przedszkolaków.